Môžete sa u nás naučiť

Admin vlastného webu

Máte svoj web vo WordPresse a chceli by ste vedieť, ako ho pravidelne zálohovať, aktualizovať, upraviť menu, vymienať obrázky, pridať článok, či video. My vám s tým radi pomôžeme. Po našom individálnom kurze zvládnete každú dizajnovú či technickú úpravu vášho webu.

Tvorba vlastného webu

Chceli by ste mať vlastnú web stránku a zároveň si ju sami v budúcnosti upravovať a starať sa o ňu? Na individuálnom kurze sa naučíte pracovať s WordPressom a jeho výsledkom bude váš vlastný web. Funkčný, predávajúci a so štýlovým dizajnom.

Kurzy ZDARMA cez Úrad práce

Ste momentálne evidovaný na Úrade práce? Dobrá správa je, že máte naše kurzy zdarma. Môžete sa naučiť tvoriť moderné a funkčné web stránky, absolvovať kurz pre začínajúcich podnikateľov alebo sa zdokonaliť v modernej administratíve a počítačových schopnostiach.

Ak by ste potrebovali s niečím pomôcť, sme tu pre vás

Tvorba web stránok

Potrebujete web, ktorý vám bude prinášať zákazníkov a bude vaším najlepším obchodníkom bez nároku na mzdu? Získajte web na mieru, vrátane návrhu špičkového obsahu a štruktúry, ktorý bude slúžiť vášmu cieľu a potrebám zákazníkov.

Tvorba e-shopu na mieru

Chceli by ste vlastný e-shop bez mesačných poplatkov, ktorý si môžete dovoliť? Máte svoje handmade produkty a už sa vám nechce platiť vysoké percentá veľkým predajcom? Získajte e-shop na mieru, ktorý vám bude prinášať zisk 24 hodín denne.

Administrácia web stránky

Máte svoj web vo WordPresse, ale nemáte čas na pravidelné aktualizácie, zálohy, webové úpravy či starostlivosť o jeho bezpečnosť? Radi sa vám o web postaráme – podľa dohody buď jednorazovo alebo v rámci ročného paušálu.

Individuálne konzultácie

Potrebujete poradiť s marketingom, rozbehom podnikania na internete, sociálnymi sieťami alebo dotiahnuť technické náležitosti na webe, ktorý máte vo WordPresse? Hľadáte na správnom mieste, radi vám s tým pomôžeme.

Menu