Čo o nás hovoria

Hľadali sme a našli :). S Ľudkou a Luckou sme našli práve to, čo si dnešný podnikateľ, či menšia firma môže želať: promptné a profesionálne služby odborníkov v oblasti marketingu, nastavovania stratégie a komunikácie s cieľovou skupinou.
Spoločne sme do hĺbky preberali a optimalizovali našu ponuku a následne vyprofilovali stratégiu, z čoho vyplynuli propagačné a komunikačné kampane. V rámci obsahového marketingu nám pomohli rozbehnúť a profilovať smer náš blogu, ako i nastaviť štýl komunikácie.
Mám dojem, že sme náročnými klientami. A preto pri tejto spolupráci veľmi oceňujem trpezlivosť v rámci našej komunikácie, ako aj otvorené a úprimné slová odborníčiek. A najmä to, že nám venujú svoju plnú pozornosť a osobný záujem a tým prichádzame k marketingovým riešeniam, v ktorých sú autenticky vyjadrené hodnoty našej akadémie. Takže ich služby určite vrelo odporúčam.
Vlado WagnerZakladateľ - Ásana
Pre moje podnikanie bolo stretnutie s Iným levelom... proste iný level. Zrazu má všetko hlavu a pätu. A najmä výsledky. Dievčatá vedia, čo robia. A robia to s nadšením. So mnou teda nie je ľahká spolupráca, ale zvládli to.
Som im veľmi vďačná, ze pozdvihli úroveň mojej prezentácie. Že jej dokázali dať formu, s ktorou som sa dokázala nadšene stotožniť :).
Odporúčam všetkým, ktorí sa chcú posunúť na iný level.
Mirka KohútováFotografka - Mirkafoto.sk
Určite odporúčam. Profesionálny a zároveň priateľský prístup, ústretovosť, flexibilná komunikácia a rýchle dodanie. Dievčatá sú výborne zorientované v problematike a vedia, čo je žiadané v danej oblasti. Tiež veľmi oceňujem individuálny prístup podľa konkrétnych potrieb klienta.
Slávka KmeťováBlogerka - Profikamaratka.sk
Na Lucku a Ľudku jsem dostala doporučení od mé kamarádky. Vytvořily pro nás stránku k našemu novému produktu Sada menarche, www.sadamenarche.cz.
S důvěrou jsem se na ně obrátila a vše nechala na ně, jen jim zaslala texty a obrázky.
S výsledkem jsme byly nadmíru spokojené! Vše barevně ladilo, hlavička byla logicky poskládaná, dostaly jsme řadu doporučení, jak stránku obsahově vylepšit, co doplnit, co změnit. Myslely na klíčová slova, propojení s Facebookem, newslettrem, i naším e-shopem.
Obě jsou velmi komunikativní a velmi empatické. O věcech přemýšlí a neplní jen slepě zadání klienta. Reagují velmi rychle a termíny vždy dodržely. Stále se vzdělávají a sledují novinky, o které se s námi dělí.
Jejich práci mohu vřele doporučit, velmi si vážím jejich přístupu, nadšení a perfektně odvedené práce.
Jana RuckáPodnikateľka - Pikle.cz
S Luckou jsem spolupracovala v jejich začátcích, kdy pro mě vytvořila stránku pro můj blog, www.cutblog.cz . Poradila mi, kterou šablonu zvolit, aby splnila všechna má očekávání. Měla jsem jasnou představu o tom, jak by měla stránka vypadat. Nebála se mi předložit návrhy na vylepšení a i mne upozornila na některé věci, které bylo potřeba v „mé“ představě doladit. Nezapomněla ani na propojení stránky s Facebookem, Mailchimpem a i delší dobu po jejím spuštění mi s její správou pomáhala. Když narazila na problém, vždy si dokázala poradit a situaci vyřešit.
Spolupráce byla velmi flexibilní a všechny naše ujednané termíny vždy přesně splnila. S její prací jsem byla velmi spokojena a mohu jen vřele doporučit!Spolupráce byla velmi flexibilní a všechny naše ujednané termíny vždy přesně splnila. S její prací jsem byla velmi spokojena a mohu jen vřele doporučit!
Jitka PlevováBlogerka - Cutblog.cz
Keď som nutne potrebovala novú web stránku, to, čo ma najviac potešilo na spolupráci s Ľudkou, bola jej absolútna samostatnosť, záujem o tému a obrovské nadšenie.
Stačil jej len krátky náčrt toho, čo potrebujem a už to išlo akoby samé od seba. K tomu ešte doplnila mnoho vecí, o ktorých my, „nemarketéri“, vôbec netušíme. Komunikovať s ňou je tak prínosné! Je trpezlivá, pedantná a pohodová.
Skvelá spolupráca, a verím, že dlhodobá. Ďakujem.
Ľuba LapšanskáRiaditeľka o.z. Slovenské duly

Potrebujete web, ktorý vám bude zarábať?

Články, ktoré vás môžu inšpirovať

Podnikaví a inšpiratívni
dress-by-katarina-vargova-freelancer-svadobne-saty
Ľudia nemajú trpezlivosť budovať biznis 3 roky, ale majú trpezlivosť chodiť 40 rokov do práce
Rozhovor s Katarínou Vargovou Katka je mladá, sympatická a najmä nesmierne talentovaná návrhárka svadobných šiat. Za pár rokov sa jej podarilo…
Čítať viac
Menu