Voláme sa Lucka a Ľudka a našou vášňou je web dizajn a digitálny marketing, vďaka čomu pomáhame malým a začínajúcim podnikateľom zvyšovať ich predaje na internete.

Tvoríme či redizajnujeme web stránky tak, aby boli nielen štýlové a funkčné, ale aby sa stali nástrojom, ktorý pracuje pre klienta 24 hodín denne a prináša mu zisk.

Tvoríme weby, ktoré majú iskru a štýl. Presne taký, aký predstavuje vaša osobnosť či značka. Štýl, ktorým sa chcete prezentovať.

O nás v skratke

Kto vlastne sme? Sme dve ženy, manželky svojich mužov a matky štyroch detí (dokopy :)). Našou vášňou je web dizajn a digitálny marketing, vďaka čomu pomáhame malým a začínajúcim podnikateľom zvyšovať ich predaje na internete.

Tvoríme či redizajnujeme web stránky tak, aby boli nielen štýlové a funkčné, ale aby sa stali nástrojom, ktorý pracuje pre klienta 24 hodín denne a prináša mu zisk.

Pre nás je najväčšou motiváciou môcť sledovať prvé úspešné kroky našich klientov. Ako sa im vďaka predávajúcej web stránke darí získavať nových zákazníkov, zvyšovať svoje zisky.

Naše skúsenosti sme nadobudli počas dlhoročnej praxe v oblasti marketingu, v agentúrach aj medzinárodných korporáciách, na exekutívnych i manažérskych pozíciách.

Posledné roky sa zameriavame najmä na oblasť web dizajnu a internetového marketingu, ktorú považujeme za najlepší priestor na zvyšovanie ziskov a prezentáciu akýchkoľvek podnikateľských aktivít.

Zároveň sa neustále vzdelávame, aby sme držali krok s rýchlo sa meniacimi trendami na trhu. A najmä, aby sme vám vďaka tomu mohli poskytovať tie najlepšie služby.

Referencie našich spokojných klientov

Na Lucku a Ľudku jsem dostala doporučení od mé kamarádky. Vytvořily pro nás stránku k našemu novému produktu Sada menarche. S důvěrou jsem se na ně obrátila a vše nechala na ně, jen jim zaslala texty a obrázky. S výsledkem jsme byly nadmíru spokojené!
Jejich práci mohu vřele doporučit, velmi si vážím jejich přístupu, nadšení a perfektně odvedené práce.
Jana RuckáPodnikateľka - Pikle.cz
Pre moje podnikanie bolo stretnutie s Iným levelom... proste iný level. Zrazu má všetko hlavu a pätu. A najmä výsledky. Dievčatá vedia, čo robia. A robia to s nadšením. So mnou teda nie je ľahká spolupráca, ale zvládli to. Som im veľmi vďačná, ze pozdvihli úroveň mojej prezentácie. Že jej dokázali dať formu, s ktorou som sa dokázala nadšene stotožniť :). Odporúčam všetkým, ktorí sa chcú posunúť na iný level.
Mirka KohútováFotografka - Mirkafoto.sk
Hľadali sme a našli :). S Ľudkou a Luckou sme našli práve to, čo si dnešný podnikateľ, či menšia firma môže želať: promptné a profesionálne služby odborníkov v oblasti marketingu, nastavovania stratégie a komunikácie s cieľovou skupinou.
Pri tejto spolupráci veľmi oceňujem trpezlivosť v rámci našej komunikácie, ako aj otvorené a úprimné slová odborníčiek. Ich služby určite vrelo odporúčam.
Vlado WagnerZakladateľ - Ásana

Potrebujete web, ktorý vám bude zarábať?

Články, ktoré vás môžu inšpirovať

Všetko o webe
Ako pridávať články na web – návod krok po kroku
Chceli by ste si spravovať svoju web stránku sami? Alebo aspoň pridávať nové články na svoj blog? Tak potom čítajte…
Čítať viac
Všetko o webe
navod-wordpress
Návod, ako zálohovať či premigrovať web stránku
Ak máte vytvorenú web stránku vo WordPresse, existuje veľmi jednoduchý návod, ako ju pravidelne zálohovať. Alebo presunúť na inú doménu.…
Čítať viac
Všetko o webe
instalacia-wordpress-navod
Jednoduchý návod na inštaláciu WordPressu v šiestich krokoch
Vďaka WordPressu sa stala tvorba web stránok dostupnou pre každého PC friendly usera. Naozaj. Obtiažnosť vytvorenia web stránky by sa…
Čítať viac
Menu